1. Ana Sayfa
  2. Bank Kredisi
  3. QNB Finansbank Kartal Şubesi Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

QNB Finansbank Kartal Şubesi Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

QNB Finansbank kartal şubesi bilgileri

QNB Finansbank Kartal şubesi iletişim bilgileri, yapılabilecek işlemler ve diğer tüm ayrıntıları sizlerle paylaştığımız bu yazımızı okuyarak daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan QNB Finansbank, sahip olduğu şubeleri ve sunduğu esnek çözümleri ile kullanıcılarının dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. QNB Finansbank Kartal şubeleri ile bu bölgede ikamet eden kullanıcılarına ayrıcalıklı çözümler sunmaya devam ediyor. Bu yazımızda, QNB Finansbank Kartal şubesi çalışma saatleri ve iletişim bilgileri hakkında ayrıntılı bilgilere yer vereceğiz.

Kartal ilçesinde faaliyet gösteren QNB Finansbank ile tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ödemesi, kredi ödemeleri, çek ödemeleri ve diğer tüm bankacılık işlemleri için mesai saatlerinde uğrayarak kolaylıkla çözüm bulabileceğiniz banka, beklentilerinizi karşılamak için ideal çözümleriyle dilediğiniz her an yanınızdadır.

QNB Finansbank kartal şubesi

QNB Finansbank Kartal Şubesi İletişim Bilgileri

Mesai saatleri içerisinde tüm işlemlerinizi QNB Finansbank Kartal şubesi ile gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda Finans Bank Kartal şubesine 0 (216) 473-1787 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (216) 389-2548 faks numarasından da gerçekleştirebilirsiniz. Sunduğu pratik çözümleri ve müşteri odaklı çalışmaları ile sektörün önde gelen kurumlarından biri haline gelen QNB Finansbank, dilediğiniz her an Kartal şubesi ile hizmetinizdedir.

QNB Finansbank Kartal Şubesi Kodu

EFT ve havale işlemlerinde sık ihtiyaç duyulan şube kodu, para transferinin gerçekleşebilmesi açısından önemli bilgilerdir. Her banka şubesinin kendine ait bir şube kodu bulunmaktadır. QNB Finansbank banka kodu “111”, Kartal şube kodu “861”dir. Bu şube kodu ile tüm transfer işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Kartal QNB Finansbank şubesi ile uluslararası para transfer işlemlerini sağlamak için (USD, EUR ve GBP) SWIFT / BIC kodu tüm Finans Bank şubeleri için aynı olup “FNNBTRIS” swift kodunu kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Kartal Şubesi Çalışma Saatleri

Hizmetlerden doğru şekilde yararlanmak ve işlemlerinizi doğru şekilde gerçekleştirmek için bankaların çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Kartal’da QNB Finansbank ile işlem yapacaksanız aşağıdaki mesai saatleri içerisinde işlem yapmanız gerekmektedir.

HAFTA İÇİ: 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:00

ÖĞLE ARASI: 12:30 – 13:30 (Kapalı)

HAFTA SONU: Cumartesi Pazar Kapalı

Yukarıda belirttiğimiz çalışma saatleri günceldir. QNB Finansbank Kartal şubesi, sabah saat 9.00’da açılmakta olup öğlen mesaisi 12.30’dur. Öğleden sonra çalışmaları ise 13.30’dan 17.00 saatine kadar devam etmektedir. Hafta sonları şubeden herhangi bir işlem yapılamaz. Ancak online iletişim ve kullanım kanallarından yapabileceğiniz tüm işlemleri 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Hakkında Genel Bilgiler

BANKA İSMİ:QNB Finansbank

BANKA KODU (EFT):0111

SWIFT KODU (BIC):FNNBTRIS

İNTERNET ŞUBESİ: https://www.qnbfinansbank.com

ÇAĞRI MERKEZİ:0 (850) 222 0 900

YURTİÇİ ŞUBE:68 ilde 505 şube

QNB Finansbank Hizmetleri Nelerdir?

Bankalar, insanın ekonomik hayatına değen ve sundukları çözümleri ile sonuç odaklı olarak hizmet veren alanlardır. finansal işlemler, cari işlemler gibi ihtiyaçlarda daha hızlı çözümlere ulaşmak için bankalardan faydalanılır. QNB Finansbank, Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biridir. Müşterilerine sunduğu esnek çözümleri ile tanınmasına ek olarak Enpara internet şubesi ile de kendinden söz ettiren isimlerden biridir.

Enpara Kredi Başvurusu

Enpara, QNB Finansbank kuruluşu olup tamamen internet hizmetleri sunan ayrı bir kuruluş olarak değerlendirilmektedir. Tüm havale EFT işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi kredi başvurusu işlemlerini de online bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vadeler ve faiz oranları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Enpara mobil şubesini kullanabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı noktasında da müşterilerine hizmet sunan Enpara, ihtiyaca yönelik kredi kartı vermektedir. Yine internet kanalları üzerinden başvuruşunuzu gerçekleştirerek bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi kartınızı adresinizden teslim alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kartal Şubesi Haritası

QNB Finansbank Pendik Şubesi Hakkında Bilgilere Ulaşmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

Yorum Yap