İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. QNB Finansbank Pendik Şubesi Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

QNB Finansbank Pendik Şubesi Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

Pendik QNB Finansbank

QNB Finansbank Pendik Şubesi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Çalışma saatleri, iletişim bilgileri ve işinizi kolaylaştıracak tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından Finans Bank, yaygın şube ağı ile hizmetlerine devam ediyor. Finans Bank Pendik Şubesi de bankanın şubelerinden biri olup yaygın hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Düzenlediği kredi kampanyaları, cazip ödemeli kredi kartları ve diğer banka ürünleriyle Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olmayı başaran Finans Bank, aynı zamanda internet bankacılığı ile de bankacılık tarihinde bir ilke imza atmıştır. Enpara müşterileri, bankadan daha fazlasını mobil şube ve internet şubesi ile gerçekleştirebiliyorlar. QNB Finans Bank hizmetlerinden biri olan Enpara, kredi kartı ve kredi başvuruları gibi işlemlerin de gerçekleştirilebileceği bir bankacılık hizmetidir. Pendik’te çok sayıda kullanıcısı bulunan Finans Bank için adres bilgileri ve çalışma saatleri hakkında aşağıda detaylı bilgilere yer verdik.

QNB FİNANSBANK PENDİK ŞUBESİ

Hizmet noktasında en çok tercih edilen bankalardan biri olan QNB Finansbank, Pendik şubesi ile buradaki müşterilerinin ihtiyacını doğrudan karşılıyor. Gerek şubeleri gerekse de ATM noktaları ile müşterilerin 7/24 işlem yapma kolaylığının sağlanması, bankanın Pendik’te daha fazla kullanılmasını etkilemektedir. QNB Finansbank Pendik şubesi ile ihtiyaçlarınızı daha hızlı çözmek için aşağıda vereceğimiz bilgilerden faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank Pendik Şubesi İletişim Bilgileri

QNB Finansbank pendik

ŞUBE ADI: PENDİK ŞEHİR: İSTANBUL İLÇE: PENDİK
ŞUBE KODU: 875 TELEFON: 0 (216) 379-5191 FAKS NO: 0 (216) 379-9628
ŞUBE ADRESİ: Çınardere Mah. Yanyol Sok. Pendik No 21

Pendik QNB Finansbank Bilgileri ve İletişim

Hizmetleri ile müşteri memnuniyetine önem veren QNB Finans Bank, yaygın şube ağları sayesinde müşterilerinin kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktadır. QNB Finansbank Pendik şubesine 0 (216) 379-5191 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (216) 379-9628 faks numarasından ulaşabilirsiniz. Şubeye mesai saatleri dışında telefon ile ulaşmak istediğinizde 0 (850) 222 0 900 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi 7/24 internet şubesinden de ulaşabilirsiniz.

Pendik QNB Finansbank EFT İşlemleri

Pendik şubesine başka bir yerden EFT ya da havale yapmak istediğinizde QNB Finansbank banka kodu “111”, Pendik şube kodu “875” kullanabilirsiniz. Uluslararası para transfer işlemleri ise tüm şubelerde aynıdır. USD, EUR ve GBP SWIFT / BIC kodu tüm Finans Bank şubeleri için aynı olup “FNNBTRIS” kodunu kullanabilirsiniz.

Pendik QNB Finansbank Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ: 10:00 – 12:30 ve 13:30 – 16:00 ÖĞLE ARASI: 12:30 – 13:30 (Kapalı) HAFTA SONU: Cumartesi Pazar Kapalı

Pandemi döneminden önce hafta içi sabah 09.00’da hizmet vermeye başlayan banka COVID-19 sürecinse saat 10.00’dan itibaren hizmet vermeye başladı. Akşam kapanış saatleri ise 16.00 olarak belirlenmiştir. Bu saatler dışında bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz online kanalları kullanabilirsiniz. Mobil şube, internet şubesi ya da bankanın çağrı merkezi iletişim bilgilerinden 7/24 QNB Finansbank’a ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap