1. Ana Sayfa
  2. Krediler
  3. Turkcell Finansman Kredisi Nedir?
Trendlerdeki Yazı

Turkcell Finansman Kredisi Nedir?

Turkcell finansman kredisi nedir, nasıl başvuru yapılır ve kredi notunu yükseltmek için neler yapmak gerekir. Taksitle iPhone satın alabilirsiniz.

Turkcell Finansman Kredisi Nedir?
1

Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil operatörü konumundaki Turkcell, zaman içerisinde operatörlük kavramından sıyrılarak büyük bir teknoloji firmasına dönüştü. Bununla birlikte Turkcell, aynı zamanda telefon, tablet ve bilgisayar gibi ürünler satan teknoloji mağazası hüviyetine de dönüştü. Fakat bu satışları, taksitler hâlinde de yapabilen Turkcell finansman kredisi desteğinden bahsetmek gerekir.

Turkcell Finansman Kredisi Nedir?

Turkcell’in Financell markasıyla oluşturduğu bu hizmet, cihaz satın alımları için kullanılan bir taksitle ödeme yöntemidir. Bir başka deyişle Turkcell, size kredi hizmet sunmaktadır. Kredi alabilmeniz için FİNDEKS kredi notunuzun iyi derecede olması gerekmektedir. Aksi takdirde Turkcell’den taksitle telefon ya da taksitle cihaz alamazsınız.

Turkcell taksitle cihaz kampanyasından yararlanabilmek için e-tahsilat konusunda geliştirdiği bu kredyi devreye sokmuştur. Taksitle telefon kampanyası kredisi için BDDK izni alan Financell, bu bağlamda müşterilerini de titizlikle seçmektedir.

Turkcell Finansman Kredisi Nasıl Alınır?

Eğer nakit paranız yoksa ve taksitle telefon kredisi almak istiyorsanız Financell kredisi nasıl alınır hakkında yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu sistem sayesinde, tıpkı bir bankadan ihtiyaç kredisi alıyormuş gibi nakit para desteği alırsınız. Fakat kredi puanınız düşükse söz konusu krediyi alma şansınız bulunmamaktadır. Öte yandan yüksek ücrette pahalı bir cihaz satın almak istiyorsanız, bunun için kredi notunun çok iyi olması gerekiyor. Eğer puanınız yüksek değilse, sistem tarafından krediniz reddedilir ya da daha düşük tutarda bir cihaz için kredi kullandırılabilir.

Aynı anda birden fazla cihaz kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için de kredi puanının yüksek olması gerekir. Kredi puanınız düşükse, aşağıdaki yazımızı okumanızı önermekteyiz.
Önerilen Yazı
Kredi Notu Yükseltme Teknikleri
Bu kredi sayesinde satın almak istediğiniz iPhone başta olmak üzere diğer telefon, tablet ve cihazlarınızı taksitli olarak edinebilirsiniz.

Turkcell Finansman Kredi Sorgulama

Finansman kredisine ait tüm sorgulama işlemleri firmanın kendi internet sitesinden gerçekleştirilebilir. Ayrıca Turkcell finansman ödeme yapmak için de Turkcell bayilerinden destek alabilirsiniz. Dilerseniz online olarak ödeme de yapabilirsiniz.

Öte yandan hâli hazırda Turkcell finansman kredi erteleme işlemleri için çağrı merkeziyle görüşebilirsiniz. Çağrı merkezi temsilcisi aracılığıyla ayrıca Turkcell finansman kredi sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Kredi arttırma işlemi için de yine aynı şekilde çağrı merkezi ile görüşebilir ya da siteden online işlemleri kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap