İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İhtiyaç Kredisi
 3. En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi
Trendlerdeki Yazı

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Kafalarda doğal olarak “en düşük faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada?” sorusu oluşuyor. Bunun sonucunda bankalar birbirleriyle rekabet içine girip, müşterilerine verdikleri uygun faiz teklifleriyle onların kredi alma seçeneği olarak kendilerini görmelerini istiyor.

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi
1

İnsanların giderek ihtiyaçlarının artmasıyla birlikte harcadıkları paralar da doğru orantılı bir şekilde artış göstermektedir. Artan giderler ile birlikte birçok insan aynı zamanda maddi sıkıntılar içine girmektedir. Girdikleri bu maddi sıkıntılar ile birlikte bunalan insanlar çareyi kredi almakta bulabiliyorlar. Kredi almak isteyen insanlar da doğal olarak en uygun krediyi alarak geri ödemesini de daha kolay bir şekilde gerçekleştirmek istiyorlar. Böylelikle kafalarda doğal olarak en düşük faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada? sorusu oluşuyor. Bunun sonucunda bankalar birbirleriyle rekabet içine girip, müşterilerine verdikleri uygun faiz teklifleriyle onların kredi alma seçeneği olarak kendilerini görmelerini istiyor.

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

Kredi çekerken ödemek istediğiniz aralık yani vade arttıkça faizde onunla birlikte doğru orantılı bir şekilde artış gösteriyor. Bütün bunlarla beraber 10.000 TL için 9 ay vade de  %1.09 faiz seçeneği sunan ING bank bu faiz oranı ile birlikte diğer bankalardan daha önde yer alıyor. Vade 12 ya da 36 aya çıkınca faiz oranı da %1.19 gibi bir orana ulaşıyor.

İhtiyaç Kredisi Çekmek İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Bütün kredilerde olduğu gibi bu kredinin alınmasında da en önemli şart 18 yaşını doldurmuş bir birey olmaktır. 18 yaşın altındakiler bu ve diğer kredilere başvuru yapamamaktadırlar. Bunun dışında kişiden istenilen belgeler ve diğer şartlar bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Çalışılmak istenilen banka seçilip daha sonrasında istediği şartlara bakılarak ihtiyaç kredisi başvurusunun yapılması mümkündür.

Hangi Kanallardan Başvuru Yapılabilir?

İhtiyaç kredisi kullanmak için birçok yol bulunmaktadır. Bu yolların en sık tercih edileni internet üzerinden başvurudur. Söz konusu başvuru, bankaların resmî internet siteleri aracılığıyla yapılmalıdır. Bu şekilde güvenli bir şekilde başvurunuzu bankaya iletebilir ve sonucunu hemen hemen kısa sürede öğrenebilirsiniz. Bir diğer başvuru yöntemi de SMS ile ihtiyaç kredisi başvuru yöntemidir. Bu yöntem dâhilinde de, bankaların SMS numaralarına başvuru mesajı atmanız yeterlidir. Son olarak, klasikleşmiş şekilde banka şubelerinden yapılan kredi başvurularını da saymamız gerekmektedir. Aslında en garanti yöntem olan banka şubeleri aracılığıyla en düşük faizli ihtiyaç kredisi çekmek akla mantıklı gelmektedir. Siz de, kendinize en uygun yöntemi seçerek başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Avatar

  valla artık düşük faiz diye bir şey kalmadı. her banka 1 veriyorsa 2 olarak geri almak istiyor. olan kime oluyor? tabii ki vatandaşlara. herkesin icra takibi var çarşaf çarşaf.

 2. Avatar
  3 sene önce

  30.000. tl 12 ay ödeme nekadar olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir