BankKredisi.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, bu sayfada yer alan Kullanım Şartları’nı da kabul etmiş sayılır.

Buna göre kullanım şartları şu şekildedir:

Sitemizde muhtelif amaçlar için kullanılan çerezler bulunmaktadır.

Sitemizde kimi bölümlere ait reklam yayınları olabilir.

Bankkredisi.com’da yer alan tüm yorum, tavsiye ve bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Söz konusu bilgiler, mali durumunuza uygun olmayabilir veya riskli bulunabilir. Dolayısıyla sitede yer alan bilgilere göre yatırım kararı verilmemesi gerekir. Aksi takdirde sorumluluk tamamen kullanıcı olarak tarafınıza aittir.

Sitede yer alan bilgilerin doğruluğu hakkında bir garanti verilmemektedir. En güncel ve doğru bilgiyi, finans kuruluşlarının resmî internet sitelerinden ya da çağrı merkezlerinden edinebilirsiniz.

Farklı internet sitelerine giden adreslerden BankKredisi.com sorumlu tutulamaz.

Sitemizi kullananlar, aynı zamanda Gizlilik Sözleşmesi’ni de kabul etmiş sayılırlar.

Site içerisinde sizden topladığımız IP kayıtları ve diğer kişisel bilgiler kesinlikle satış amaçlı kullanılmamaktadır. Bu bilgilerden, sitenin iyileştirilmesi çalışmaları doğrultusunda yararlanılmaktadır.

Web sayfamızda yer alan tüm bilgilerin doğru ve güncel olmasına gayret etmekteyiz. Ancak kesinlikle doğru ve güncel olmalarından yana bir güvence vermemekteyiz.

Sitenin güvenliğini ihlâl edici hareketlerde bulunan kullanıcılar, Türk Ceza Kanunu’na göre suç işlemiş kabul edileceklerdir.

Gizlilik Sözleşmesi’ni okumak için buraya tıklayabilirsiniz.