1. Ana Sayfa
  2. Bayram Kredisi
  3. VakıfBank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır
Trendlerdeki Yazı

VakıfBank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

VakıfBank Ramazan Bayramı Kredisi başvuru nasıl yapılır konusunda detaylı bilgi veriyoruz. SMS ile hemen başvur 125 bin liraya kadar kredi kullan.

VakıfBank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır
3

VakıfBank tarafından geleneksek bayram kredisi başvuruları başladı. Banka, 3 ay ödemesiz olmak üzere 60 aya kadar taksit seçeneği sunuyor. Bankanın sunduğu kredinin faiz oranı ise %0,98 olarak duyuruldu. Bankanın sunacağı kredi ile ilgili bir açıklama yapan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, VakıfBank’ın ihtiyaç sahileri için Ramazan Bayramı kredisi düzenlendiğini duyurdu.

VakıfBank Bayram Kredisi Başvurusu

Çelebi, yaptığı açıklama ile kredi ihtiyacı olan kişilere rahat bir nefes aldırmayı amaçladıklarını da sözlerine ekledi. Konuşmasının devamında 60 aya kadar 3 ay ödemesiz kredi sunduklarını belirten genel müdür yardımcısı, bayram kredisinin üst limitinin 125 bin lira olduğunu duyurdu. Yapılan açıklamada aylık faiz oranının ise %0,98 olarak belirlendiği duyuruldu.

Vakıf Bankası, bayram kredisi başvurularını SMS ile alacağını da açıkladı. Bayram kredisine nasıl başvuru yapılır konusunda ise “KREDI” “TCKN” “AYLIK GELİR” bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 5724 numarasına kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır. Kredi miktarını 3.000 TL ile 125.000 TL arasında belirleme imkânına sahipsiniz.

VakıfBank için kredi başvurusunda bulunmak için dilerseniz mobil uygulama ya da internet bankacılığından da işlem yapabilirsiniz. Eğer bankanın müşterisi değilseniz, müşteri hizmetlerini arayarak bayram kredisi başvurusunda bulunmak istiyorum diyebilirsiniz. Böylece Ramazan Bayramı için kredi başvurunuz alınacaktır. Yeni tip koronavirüs sebebiyle banka şubelerine giderek başvuru yapmanızı önermemekteyiz. En hızlı ve güvenli yok, SMS ile başvurudur. Bu imkânı kullanarak kısa sürede kredi başvurusu yapabilir ve cevabını öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap