1. Ana Sayfa
 2. Bankalar
 3. Ramazan Bayramı Kredisi İçin Bankalar Yarışta
Trendlerdeki Yazı

Ramazan Bayramı Kredisi İçin Bankalar Yarışta

Ramazan Bayramı'nda her banka muhtelif kampanya sunuyor. Bu haberimizde, Ramazan Bayramı kredisi için sunulan fırsatları sizler için derledik.

Bankalar Ramazan Bayramı Kredisi Yarışında
1

Ramazan ayının sonuna doğru bankalardan bayram kredisi atağı geldi. Buna göre hemen her banka, Ramazan Bayramı kredisi için yarışa girdi. Kimi bankalar %1,35 faiz oranı ile kredi verirken, kredi vadeleri 48 aya kadar çıkmış durumda.

Ramazan Bayramı Kredisi

Bayram öncesinde vatandaşlar tatil, ulaşım ya da muhtelif alışveriş işlemleri için nakit paraya ihtiyaç duyuyorlar. Dolayısıyla bunun için de nakit desteği almak istiyorlar. Ancak her bankanın vade sayısı, vereceği kredi tutarı ve tahsis ücreti değişiklik gösteriyor. Bu haberimizde, Ramazan Bayramı kredisi için sunulan fırsatları sizler için derledik.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Türkiye’nin özel bankacılık sektöründe bir numara konumunda olan Garanti Bankası, borsada da en değerli banka konumunda yer alıyor. Bu nedenle banka, geleneksel Bayram Kredisi kampanyasını sunmuş durumda. Garanti Bankası’ndan Ramazan Bayram kredisi çekmek isteyenler, %1,49 faiz oranları ile 48 aya kadar taksit yapabiliyorlar.

TEB Bayram Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB) da özel bayram kredisi hazırladı. Buna göre müşterilerine %1,50’den başlayan ve 48 aya kadar süren vade oranları ile kredi kullandıran TEB, aynı zamanda 3 ay ödeme erteleme avantajı da sunuyor.

Deniz Bank Bayram Kredisi

Geçtiğimiz ay Araplara satılan Deniz Bank, Ramazan Bayramı kredisi ile %1,35’den başlayan ve 65 bin liraya kadar çıkan 48 ay vadeli kredi sunmuş durumda. Bankanın kampanyası, haziran ayının sonuna kadar sürecek.

Türkiye İş Bankası Bayram Kredisi

Ülkenin en eski ve köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, %1,59 faiz oranı ve 48 aylık eşit taksitler ile kişiye özel bayram kredisi sunuyor. İş Bankası’ndan kredi başvurusu yapmak için ATM, telefon bankacılığı, internet bankacılığı ya da banka şubelerini kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Finansbank da, Araplara satılan bankalarımızdan biri hâline geldi. Bu banka, bilhassa KOBİ ve esnaflara özel bir Ramazan Bayramı kredisi hazırlamış durumda. Buna göre bu niteliktekiler, üç ay ötelemeli kredi başvurusu yapabiliyorlar. Banka, 75 bin liralık kredi limiti ile 48 ay vade yapabiliyor.

Vakıf Bank Bayram Kredisi

Türkiye’nin en kötü bankalarından biri olan Vakıf Bank da maalesef Bayram Kredisi kampanyası sunmuş durumda. Buna göre Vakıfbank’dan bayram kredisi almak isteyenler 90 bin liraya kadar başvuru yapabiliyor. Ayrıca bankadan 3 ay ötelemeli başvuru da yapabiliyorsunuz. Son olarak bu banka, Ramazan Bayramı’na özel olarak sıfır kilometre taşıt kredisi de sunmakta. Üstelik kefil şartı da aranmıyor.
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. Avatar
  6 sene önce

  Slm ben asnafim 20 bin lazim yardımcı olursanız iyi olur saygllarmla

 2. Avatar
  6 sene önce

  20 bin bayramlik

  • Bank Kredisi

   Merhaba Mustafa Bey,

   Bayram kredisi başvurularınızı yukarıda izah ettiğimiz gibi bankalara yapabilirsiniz. Ayrıca TESK aracılığıyla da Nefes Kredisi’ne başvurmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir