İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Krediler
 3. PTT Kredi Başvurusu

PTT Kredi Başvurusu

PTT Kredi Başvurusu
3

2017 yılında da oldukça ihtiyaç karşılayan PTT ihtiyaç kredisi sizi fırsatlarıyla sevindirmeye devam ediyor. Finans alanında oldukça kaliteli bir statüye sahip olan PTT kredide size çok rahat ödeme fırsatları sunmaktadır. PTT kredi başvurusu nasıl yapılır ve hangi şartlar gerekir, bu yazımızda bunların cevaplarını arayacağız.

Neden PTT Kredi Başvurusu?

Tercih olarak pek çok bankalar kredi olanağı vermektedir. Bunlarla birlikte PTT bankalarla iletişimde olup size birçok kredi sağlamaktadır kolay ödeme koşullarıyla PTT şubelerimizden bilgilendirme almayı unutmayın.

Maaşını PTT’den Alan Emeklilere Özel Kredi

PTT, koşulsuz şartsız kefilsiz emeklilere kredi avantajı sağlıyor. Alacağınız minimum kredi tutarı 1000 TL iken maksimum kredi tutar 50000 TL’dir. Emekli maaşlarını PTT den alan tüm müşterilerimiz bu krediye başvurabilirler.

Odeabank Nakit Kredi

Odeabankla PTT müşterileri kredi alabiliyor. En uzun vade 48 ay olmakla birlikte kredi tahsis ücreti de alınmaktadır. Bu krediden faydalanmak için hayat sigortası yapmanız da gerekmektedir. Belirlenen faiz oranı ise %1.85’dir.

INGBank Kredisi

Eğer emekli maaşınızı PTT den alıyorsanız kimliklerinizle PTT şubelerine gelip başvuru yapabilirsiniz. 10000 TL ye %1,84 faiz oranıyla kredi alabilirsiniz. 10 bin liranın üzerinde bir tutar olacaksa faiz oranı %1,54 olacaktır. En az kredi tutarı 2500 TL iken en fazla kredi tutarı 45.000 TL’dir.

TEB Jet Kredi Avantajı

Sizlerde emekli maaşını PTT’den alıyorsanız kolaylıkla bu kampanyaya başvurabilirsiniz. TEB Jet ile kredi aldığınızda tahsis ücreti de ödemiyorsunuz. En az 1000 TL çekebilirken en fazla 20000 TL kredi çekme olanağına sahipsiniz. Tüm krediler için uygulanan faiz oranı %1,55,’dir. Kredi vadesi olarak da 3 ay ile 36 ay arasında vade sunulmaktadır.

Hadi emekli maaşını PTT’den alanlar kimliklerinizi alıp PTT şubelerine gelin ve bu sadece emeklilere özel fırsat kampanyalarımızla tanışın.

PTT Avantajı

PTT’nin, bankalara nazaran avantajlı konumda olmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerin başında, hemen her semtte evinize yakın bir şubesinin bulunmasıdır. Dolayısıyla kredi ödemelerinizi kolayca bu şubelerden yapabilirsiniz. Aynı zamanda bankaların uygulamış olduğu katı prosedür de PTT Bank tarafından uygulanmaz. İşlemler, son derece pratik ve hızlıdır. Bu bakımdan tercih edilebilir bir niteliktedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. Avatar

  PTT’nin kredi hizmeti verdiğini bilmiyordum. Eğer böyle bir hizmetleri varsa harika bir haber bu. En azından bankalara göre esnek olacağını düşünüyorum. Bi kaç bankadan kredi almak için sonuçsuz kalan işlemlerim olmuştu birde PTT’yi deneyeyim o zaman. Daha önce başvurup olumlu sonuç alanlar deneyimlerini paylaşırlarsa bizim içinde iyi olur.

 2. Avatar

  ptt kredi başvurusunu sadece ptt emeklileri mi yapabiliyor ? krediye ihtiyacım var bilgisi olan varsa ptt kredisi hakkında yardımcı olurmu.

 3. Avatar
  4 sene önce

  çok uygun bir kredi türü değil açıkçası. ptt zaten saf bir kurum. o yüzden uzak durun derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir