İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Konut Kredisi
 3. Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar
Trendlerdeki Yazı

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar

Peşinatsız konut kredisi veren bankalar ile kolayca ev sahibi olabilirsiniz. Hemen başvurun, kredinizi onaylı bir şekilde çıkartın.

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar

Yeni evlenecek ya da yeni ev alacak bireyler nakit sıkıntısı çektiğinden dolayı hiç peşinat vermeden ev almak isterler. Bu durum böyle devam ettikçe bankalarda her vatandaşa olmasa da birçok vatandaşa bu imkanı sağlıyorlar. Peşinatsız konut kredisi veren bankaların sizden belge talepleri vardır. Gerekli belgeler ise şunlardır;

 • Satın alınacak evin tapusunun fotokopisi,
 • Nüfus cüzdanı,
 • Herhangi güncel tarihli bir fatura,
 • Gelir belgesi talep ederler başvurmaya gitmeden önce bu belgeleri toplamanız da fayda vardır.

Peşinat Vermeden Ev Kredisi Çekmenin Yolları

Neredeyse her banka hiç peşinat almadan bile ev kredi desteği sağlamaktadır. Peşinatsız ev kredisi veren bankalardan nasıl kredi alınır diye soruyorsanız bu yazımızda ev kredisi veren bankalar ve en kolay alma yöntemlerini bulacaksınız. Peşinatsız kredi veren bankalar aşağıda başlıklar halinde belirtilmiştir.

1- Garanti Bankası Peşinatsız Konut Kredisi

Garanti bankası peşinatsız ev kredisi vermekte kolaylık sağlayan en iyi bankalardan biridir. Garanti bankasına başvurarak dilediğiniz evi %1.25 faiz ile alabilirsiniz. Garanti bankasının 20 yıl (240 ay) vade ile kredinizi alabilirsiniz. Alacak olduğunuz evin ekspertiz değerini öğrenerek garanti bankasından %100’üne kadar kredi alabilirsiniz ve bankalar tarafından belirtilen vadede borcunuzu ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

2- Deniz Bank Peşinatsız Ev Kredisi

Deniz bank 300 aya kadar kredi desteği ile yeni ev almak isteyenlere peşinatsız konut kredisi vermektedir. Deniz bankın uyguladığı faiz oranları ise şöyledir;

2 yıl (0-24 ay) vadeye %0.88,

2-3 yıl (25-36 ay) arası vadeye %2,

3-5 yıl (36-60 ay) arası vadeye %2.10,

5-10 yıl (60-120 ay) arası vadeye %2.16,

10-25 yıl (120-300 ay) vadeye %2.20 faiz uygulayarak peşinatsız ev kredisi vermektedir.

Deniz banktan kredi alacaksanız tanıdığınız birinin evini ipotek olarak göstermeniz istenmektedir. Ayrıca alacağınız ev ile ipotek ettiğiniz evin ekspertiz raporu da banka tarafından sizden istenmektedir.

3- QNB Finans Bank Peşinatsız Ev Kredisi

Finansbank’ın 180 ay vadeye kadar %2.02 faiz oranı ile ev almak isteyenlere peşinatsız kredi desteği sunmaktadır. Bankanın size sunduğu en güzel fırsat, siz krediyi alır almaz borcunuz bitinceye denk faiz oranında bir değişiklik olmamasıdır. Yalnız Bankanın size peşinatsız kredi vermesi için bir şartı bulunmaktadır. Satın alacağınız ev ve şuan da oturduğunuz evi teminat olarak bankaya göstermeniz gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Bank Kredisi
  5 sene önce

  ev kredisi faizleri o kadar arttı ki artık bırakın ev almayı kiracı olarak bile zor yaşıyoruz. nerede bu devlet hep suriyelileri besliyorlar yazıklar olsun bizim paramızla rezillik yaptıkları yeter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir