İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Bankalar
 3. Enpara Kredi Kartı Başvurusu
Trendlerdeki Yazı

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara kredi kartı başvuru yaparak aidatsız olarak kullanım yapabilirsiniz. Hatta QNB Finansbank, size iki sene boyunca 100 TL'lik aidat ödüyor.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu
1

Global dünyada ticaret, hizmeti en iyi şekilde yapanın kazandığı bir mecrâ hâline gelmiştir. Bu, bankacılık sektöründe de aynı şekilde devam etmektedir. Dolayısıyla en iyi ve masrafsız hizmeti veren banka, bir adım öne çıkıyor. Türkiye’de 2012 senesinin ekim ayından bu yana faaliyette olan Enpara da işte bu şekilde hizmet veren sistemlerden biridir. QNB Finansbank’ın dijital bankacılığı olan sistem, şimdi de Enpara kredi kartı ürününü müşterilerine sunuyor.

Makale İçeriği

Enpara Kredi Kartı Nedir?

Bilindiği gibi bankalar, kredi kartlarından senelik iki defa kart aidatı ücreti tâhsil ederler. Dolayısıyla bu durum bir hayli can sıkıcı hâle gelir. Fakat Enpara, yeni ürünü kredi kartı ile bu geleneğe bir son veriyor. Hatta banka, aidat almayıp size aidat ödüyor. Bu bağlamda sâdece ülkenin değil dünyanın da bir numaralı kredi kartı olarak lanse edilebilecek düzeydedir. Enpara kredi kartı, normal kredi kartları gibi birçok işlemi yapabilen yeni bir üründür.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu Enpara dijital bankacılığının bir ürünü durumundaki kredi kartının birçok avantajlı niteliği bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Ömür boyu kullanıcılarından kart aidatı kesmez.
 • Sözleşme gereği size, en az iki sene boyunca 100 TL’lik aidat öder. Emin olun ki, bu süreç daha da uzatılır.
 • Her ay boyunca, yapacağınız üç alışverişinizi masrafsız ve faizsiz olarak sonradan taksitlendirme işlemi yapabilir.
 • Bankanın üyesi olan işletmelerde taksitli alışverişe imkân verir.
 • İnternet üzerinden vereceğiniz yemek siparişlerinden %20’lik indirim avantajı sunar.
 • Enpara müşterilerinin alışkın olduğu gibi Netflix ve Spotify uygulamalarında yapacağınız alışverişlerin yarısını karşılar.
 • Sinemia uygulaması ile 18,99 TL’ye bir ay içerisinde kullanabileceğiniz üç sinema bileti verir.
 • Nakit avans limiti bulunur. Dilediğiniz ATM’den nakit para çekebilirsiniz. Dilerseniz Enpara mobil bankacılık uygulamasından da direkt olarak vadesiz hesabınıza parayı aktarabilirsiniz.
 • Enpara kredi kartı ile günlük doksan liraya kadar temassız alışveriş yapabilirsiniz.

Netice itibarıyla Enpara, Türk bankacılık sektörüne yeni bir soluk getirmiş ve dijital bankacılık anlayışının da önünü açmıştır. Dolayısıyla bu güzide bankanın uygulamalarını kullanabilir ve aidat ödemeden alışveriş yapabilirsiniz.

youtube abonnenten kaufen

Yorum Yap

Yorum Yap