İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. En Kolay Kredi Veren Bankalar
Trendlerdeki Yazı

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Acil paraya ihtiyacınız bulunuyorsa, en kolay kredi veren bankalar listesine göz atmanız gerekebilir. Bu şekilde az faiz ödemiş olursunuz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar
2

Kredi almak isteyen insanların önüne birçok banka seçeneği çıkmaktadır. Bu bankalardan bazıları müşterilerine daha olumlu yaklaşırken bazıları ise daha temkinli bir şekilde yaklaşmaktadır. Kişiler bankalardan kredi çekmek istediklerinde kendilerine en uygun kredi veren bankayı ararlar. Fakat her bankanın kredi verme şansı ve faiz oranları birbirine uymamaktadır. Bunun sonucunda insanlar arasında en kolay kredi veren bankalar olarak sıralamalar yapılmaktadır. En kolay kredi veren bankalar arasında Odeabank, İş Bankası, Finansbank Enpara, ING Bank ve Halkbank gibi banklar bulunmaktadır. Fakat bu bankalar her ne kadar kolay ve hızlı bir şekilde kredi şansı sunsa da aynı zamanda bu sebeple bazı ek belgelerde isteyebilmektedir. Bu ek belgelerin temini sonucunda kişi krediden yararlanabilmektedir.

Makale İçeriği

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangi Ek Belgeleri İsteyebilirler?

Bankaların krediyi kolay bir şekilde vermelerine rağmen buna dair istediği ek belgelerin bulunması çok anormal bir durum olarak görülmemektedir. Kişiye güvenle yaklaşabilmek adına bu belgeler istenilmektedir. Bu belgeler daha çok geliri belgeleyen belgeler ve mal varlığına ait belgeler olmaktadır. Örnek vermek gerekirse bu belgeler Emekli iseniz emeklilik belgesi, kira geliri sahibi iseniz kira belgeleri, faiz geliri sahibi iseniz buna dair belgeler vb. belgeler örnek olarak verilebilir. İnsanlar bu gibi belgeleri temin ettikten sonra kredi başvurusunda bulundukları zaman kolaylıkla kredi şansından yararlanabilmektedirler.

Kredi mi Borç Para mı?

Bu sorunsalı hepiniz muhakkak bir gün yaşamışsınızdır. Zira, kredi çekerek bankaya borçlanmak ve kimseye minnet etmemek mi; yoksa konu komşu, akraba ya da arkadaşlardan borç alarak banka faizi ödememek mi? Bu iki seçenek de, size hem bir şeyler verecek hem de sizden bir şeyler götürecektir. Ancak tavsiyemiz, tabii ki faizsiz borç almanız yönündedir. Bu durumda da, parayı geri ödeme koşullarını çok iyi tahlil etmeli ve ona göre bir borç alma verme işine girişmelisiniz. Aksi takdirde borç aldığınız kişi ile aranız bozulabilir. Zira, günümüzde 100 lira için bile her şey yapılabilmektedir. Ancak kimse ile yüz göz olmak istemiyorsanız, en uygun faiz oranları olan bankaları seçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar

    Bayram sonrası çok dara düştüm en kolay krediyi hangi banka veriyorsa ben de başvuru yapıp kredi çekmek istiyorum açıkcası. bu konuda görüşü olan varsa takipteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir