İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kredi Kartları
  3. En İyi Kredi Kartı Hangisi

En İyi Kredi Kartı Hangisi

En İyi Kredi Kartı Hangisi

Kredi kartı için iyi bir bilgi edinmeniz, müşteri yorumlarını öğrenmeniz, bankalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bankanın kredi kartına neler sunduğunu ödeme koşullarını, faiz oranlarını, alternatifleri öğrenmelisiniz. Bu bağlamda en iyi kredi kartı seçeneklerini sıralamak istedik.

Finans sektörün de oldukça kişilere fayda sağlayan işini kolaylaştıran kredi kartları 2017 yılında da bize hizmet sunuyor. Alışverişlerde parayı alternatif olarak kullanırsınız. Veresiye dolayısıyla önceden birçok esnaf iflas yaşıyordu. Günümüzde ise 48 milyonun üzerinde kredi kartı kullanıcısı bulunmaktadır.

Kredi kartı avantajı olarak ise bize sunduğu en büyük alternatif küçükten büyüğe aldığımız ürünün fiyatını taksite bölebiliyoruz. Ama bu kartın taksite bölmesinin avantajı gibi dez avantajlarda vardır. Bunu da kart ekstresinde görebilmekteyiz. Birçok insan kredi kartı sayesinde cebinden para çıkmıyormuş gibi alışveriş yapıp kendi bütçelerini aşabiliyorlar.

EN İYİ KREDİ KARTI

Bankalar aidatları yıllık kesmektedirler, 100 Türk lirasına kadar olan bir bütçedir, garanti bankası kart yıllık ücreti 44 Türk lirasıdır. Akbank’ın sunduğu kartın ise 55 Türk lirasıdır. Yapı kredi kart anlaşması ise 55 Türk lirasıdır. Tabi bunun yanında hediye parada söz konusudur buda 1 TL’ye eşdeğerdir.

YAPI KREDİ KART ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartıdır. Son banker tarafından dünyadaki en değerli 10 kredi kartı listesine girmektedir. Nakit avans, yaygın çalışma ağı bulunmaktadır.

GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI

Garanti kart müşterisi oldukça fazla olan birçok kampanya düzenleyen bir bankadır. Ekstre açısından da eğer ödeme durumunuz yoksa bir ay sonraya da erteleyebilirsiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KART

Kartlar arasında üçüncü sıradadır, ödeme taksitlendirme, erteleme işlemleri, sinema kartı avantajları müze avantajları ile önünüze çıkmaktadır.

AKBANK KREDİ KARTI

Rehavet gören kredi kartıdır, en avantajlı ilk dört banka arasındadır. Birçok alışveriş yapmış olduğunuz yerde ek taksit imkanı sunan bir kredi kartıdır.

Bu bankalar dışında da birçok banka kredi kartı vermektedir. Ancak alacağınız kredi kartını, sizin özelliklerinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Öncelikle alışveriş puanları, yıllık aidat ücretleri ve bunun gibi daha başkaca ek alternatifleri ile kampanyaları iyi tetkik edilmelidir. Böylece bankalardan bilgi alarak en iyi kredi kartı seçimini yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar

    En iyi kredi kartı borcunu zamanında ödediğiniz kredi kartıdır. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir