İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kredi Kartları
  3. ING Bank Kart Şifresi Alma Nasıl Yapılır?
Trendlerdeki Yazı

ING Bank Kart Şifresi Alma Nasıl Yapılır?

ING Bank kart şifresi almak için birçok pratik yöntem bulunmaktadır. Bunun için liste liste ne yapmanız gerektiğini açıkladık.

ING Bank Kart Şifresi Alma Nasıl Yapılır?
1

Günümüz banka teknolojileri hayatımızı ne kadar kolaylaştırsa da, kötü niyetli kişilerin varlığı ise bankacılık işlemlerini daha güvenli yapmamıza neden olmaktadır. Bu doğrultuda her banka kartı ya da internet şubesi için ayrı ayrı şifreler ve parolalar oluşturmaktayız. Kimi zamanlar oldukça zor işlemler olan bu şifre oluşturmalar, insanı çileden de çıkartabiliyor. Örneğin ING Bank kart şifresi alma ya da kredi kartına şifre oluşturma ile SMS şifre alma gibi durumlar başımızı ağrıtabiliyor. Ancak biz, tane tane bir şekilde size gerekli tüm bilgileri anlatacağız. Böylece, henüz çiçeği burnunda bir Bonus kullanıcısı olarak hem ATM’lerde hem de alışverişlerde kullanacağınız şifrenizi oluşturabileceksiniz.

ING Bank Kart Şifresi Alma

Merkezi Hollanda’da bulunan bu banka, bilhassa son birkaç sene içerisinde müşteri portföyünde inanılmaz ataklar gerçekleştirdi. Buna göre Türkiye’de etkinliğini artıran banka, önüne gelene de kart vermeye başladı. Ancak verilen bu kartlara bir şifre oluşturmadan kullanmanız da mümkün değildir. İşte, bu sebeple ING Bank kredi kartı şifresi almak için muhakkak bir çaba göstermeniz gerekmektedir. Bunun için birçok yöntem bulunmaktadır. Biz, size tüm yolları basit bir şekilde anlatacağız. Ancak kısaca bahsetmek gerekirse en hızlı ve pratik yöntem, tabii ki telefon aracılığıyla bağlanacağınız müşteri hizmetleridir. Öte yandan ING Bank ATM’lerinden (bankamatik) de şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Şifrenizi oluştururken çok önemli bir ayrıntıya da dikkat etmeniz gerekmektedir. Kesinlikle, kolay tahmin edilebilecek bir şifre belirlemeyin. Örneğin doğum tarihiniz ya da 1234 gibi basit şifreler, daha sonra başınızı ağrıtabilir.

ING Bank Kredi Kart Şifresi Alma SMS İle

Pratik yöntemlerden biri de SMS ile ING Bank kredi kartı şifre alma usûlüdür. Bu noktada, kredi kartınız elinize ulaştıktan sonra cep telefonunuzun kısa mesaj servisi ile SIFRE yazıp bir boşluk bırakın, şifre oluşturmak istediğini kartın son dört hânesini yazın ve 2205’e gönderin. Ancak burada dikkat etmeniz gereken husus, SMS’i bankaya bildirdiğiniz cep telefonunuzdan atmanız gerekmektedir.

ING Bank Kredi Kart Şifresi Alma Telefonla Arayarak

Yine, kredi ya da bankamatik kartınızın şifresini pratik bir yoldan almak istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı şifre alma yöntemini kullanabilirsiniz. ING Bank’ın 0850 222 0 600 numaralı çağrı merkezini arayarak gerekli yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Böylece sesli yanıt sistemi aracılığıyla hemen şifre oluşturabilir ve kartınızı alışverişlerde kullanabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Şifremi Unuttum

Hayatın yoğun koşuşturmacası içerisinde kredi kartı şifremizi unutabiliriz. Bu, bireylerin başına çok sık gelen bir durumdur. Ancak telaş yapmanıza hiç gerek yok. Dolayısıyla yapmanız gereken şey çok basit. Hemen, 0850 222 0 600 numaralı ING Bank çağrı merkezini arayın ve sesli yanıt sistemindeki yönergeleri takip ederek şifrenizi tekrar oluşturun. Çağrı merkezindeki temsilci size yardımcı olacak ve şifre oluşturmayı yapacaksınız.

ING Bank Şifresi Alma – Nakit Kart Şifre Alma

Tabii bir diğer husus da, bankamatik kartına şifre oluşturmaktır. Esasen, bu konu hakkında uzun uzun yazmaya gerek duymamaktayız. Çünkü kredi kartı ile yapılan işlemlerin aynısı, ATM kartı için de geçerlidir. Dolayısıyla ATM, internet bankacılığı, ING Mobil ya da 0850 222 0 600 çağrı merkezi aracılığıyla şifre işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ING anında şifre alabilmek için yukarı belirttiğimiz adımları takip etmeniz yeterlidir. Söz konusu işlemleri tamamlayarak İNG şifre nasıl alınır sorusunun da cevabını bulmuş olursunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar

    ya gördüğüm en dandik banka iki saattir şifre almaya çalışıyorum bu sayfaya kadar geldim. ne kadar zormuş ING Bank kart şifresi alma arkadaş ya. neyseki sonunda alabildim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir