İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. Vakıfbank Kampanya Sürecini Başlattı
Trendlerdeki Yazı

Vakıfbank Kampanya Sürecini Başlattı

Vakıfbank kampanya içeriğini resmî internet sitesinden açıkladı. Buna göre kredi kartı borcu olanlar kolayca yapılandırmadan yararlanabilecek.

Vakıfbank Kampanya Sürecini Başlattı
1

Türkiye’nin en hantal bankalarından biri olan Vakıfbank, geçtiğimiz günlerde mobil uygulamalarını yenileyerek herkesi şaşırtmıştı. Şimdi ise, yeni bir adım atarak bizi tekrar bir şaşkınlığa uğratıyor. Buna göre Vakıfbank kampanya sürecini, ikinci 100 günlük icraat kapsamında başlattı. Söz konusu kampanya ile birlikte banka, ekonomide bir dengelenme sürecini başlattı. Hatırlanacağı üzere ilk Ziraat Bankası’nın başladığı bu kampanya dönemine Halkbank da katılmıştı.

Vakıfbank, açıkladığı Yanındaki Güç Paketi doğrultusunda kredi kartı borçlarını ödemekte zorluk yaşayan vatandaşların imdadına yetişti. Buna göre düşük faiz oranları ile kredi kartı borçları yapılandırılacak ve takip aşamasında olan kredilerin de faizleri sıfırlanacak.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Yapılandırması

Kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası oluşturan Vakıfbank, kredi kartı borçlusu olan müşterilerine borçlarını 60 aylık taksitler hâlinde tekrar yapılandırıyor. Bu yapılandırmada aylık %1,10 faiz oranları 24 ay için, aylık %1,20 faiz oranları da 60 ay için belirlenmiş durumda. Söz konusu kampanya, herhangi bir bankadan olan 2018 senesinin aralık ayına ait dönem borçları için geçerli geçerli olmaktadır.

Bankanın sunmuş olduğu düşük faizli yapılandırma kampanyasından da 3 milyon liranın altında borcu bulunanlar yaralanacak. Bu kampanyada, 2019 senenin başı itibarıyla 31 gün ve daha üstünde borç aksaması yaşayanlara altı ay ödemesiz bir plan gerçekleştiriliyor.

Vakıfbank Kampanya Sürecini Başlattı

6 Ay Geri Ödeme Yapılmıyor

Vakıfbank kredi kartı kampanyasında bireysel müşteriler de üç ay ödemesiz olarak 36 aya kadar taksit seçeneği ile yapılandırma yapabiliyor. Kurumsal müşteriler için taksit 60, aylık faiz %0,98 ve geri ödemesiz süreç de 6 ay olarak belirlenmiş durumda.

Vakıfbank Kampanya Başvurularında Son Gün 30 Nisan

Türkiye’deki ekonomik krize bir çözüm olarak sunulan Vakıfbank kampanya başvuruları 30 Nisan tarihine kadar devam edecek. Söz konusu tarihten önce herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek borçlarınızı yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz. Eğer bankalar, borç yapılandırması hususunda sizlere sorun yaşatıyorsa Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu’nun internet sitesindeki şikâyet bölümünü kullanmanızı önermekteyiz. Bu şikâyet, birçok açıdan hızlı ve etkili sonuçlar doğurmaktadır.

Bir kamu kurumu olan Vakıfbank’ın Yanımdaki Güç isimli bu kampanyasını muhakkak kullanın. Zira söz konusu kampanya, birçok açıdan çok avantajlıdır. Borçlarınızı yapılandırarak icralık durumdan kurtulabilir ve boş yere ek masraf ödemek zorunda kalmazsınız.

Yorum Yap

Yorum Yap