İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. QNB Finansbank Maltepe Şubesi Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

QNB Finansbank Maltepe Şubesi Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri


QNB Finansbank Maltepe şubesi iletişim bilgileri, yapılabilecek işlemler, çalışma saatleri ve diğer tüm bilgileri sizlerle paylaştığımız bu yazımıza göz atarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

QNB Finansbank Maltepe Şubesi Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

Finansbank müşterilerinin en çok araştırdığı konuların başında çalışma saatleri geliyor. Havale, EFT ve borç ödeme gibi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, Finansbank çalışma saatlerini araştırıyor.

QNB Finansbank Maltepe Şubesi Çalışma Saatleri

Banka hizmetlerinden doğru şekilde yararlanmak ve işlemlerinizi doğru şekilde gerçekleştirmek için bankaların çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Maltepe’de QNB Finansbank ile işlem yapacaksanız aşağıdaki bulunan çalışma saatleri içerisinde bankayı ziyaret etmeniz gerekebilir.

Finansbank Maltepe Şubesi Kaçta Açılıyor? Kaçta kapanıyor?

QNB Finansbank sabah 09:00’da açılmaktadır.  Akşam saat 17:30’da ise mesai bitmektedir. Hafta sonları şubeden herhangi bir işlem yapılamaz. Ancak online iletişim ve app uygulamasından yapabileceğiniz tüm işlemleri 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Maltepe Şubesi Öğle Arası Giriş-Çıkış Saatleri Nedir?

Öğle tatiline 12:30’da çıkan Finansbank 13:30’da tekrar mesaiye başlamaktadır.

QNB Finansbank Kartal şubesi yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. QNB Finansbank Kartal Şubesi Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

QNB Finansbank İletişim Hizmetleri

Telefon numarası:   (0216) 442 88 00

Faks numarası:   (0216) 442 88 08

Çağrı merkezi:   (0850) 222 09 00

E-posta adresi:  

İnternet adresi:   www.qnbfinansbank.com

Firma adresi
ALTAYÇEŞME MAH. ATATÜRK CAD. NO:41 / A / ALTAYÇEŞME / MALTEPE / İSTANBUL

QNB Finansbank Hizmetleri Nelerdir?

Bankalar, insanın ekonomik hayatına önemli rol alan ve sundukları teklifler ile olumlu hizmet veren alanlardır. Finansal işlemler, gibi ihtiyaçlarda daha hızlı çözümlere ulaşmak için bankalardan faydalanılır. QNB Finansbank, Türkiye’nin en çok tercih edilen bankaları arasında yer almaktadır bunun nedeni ise müşteriyle kurduğu iletşim ve verdiği değerdir. Müşterilerine sunduğu teklifler ile tanınmasına ek olarak Enpara internet şubesi ile de kendinden söz ettiren isimlerden biridir.

Enpara Kredi Başvurusu

Enpara, QNB Finansbank kuruluşu olup tamamen internet hizmetleri sunan ayrı bir kuruluş olarak değerlendirilmektedir. Tüm işlemlerinizi bir internet hızında halledip bankalarda uzunca kuyruk bekleme derdinden kurtaran Enpara, çoğu müşterinin tercihi oluyor. Tüm havale EFT işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi kredi başvurusu işlemlerini de online bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vadeler ve faiz oranları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Enpara mobil şubesini kullanabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı noktasında da müşterilerine hizmet sunan Enpara, ihtiyaca yönelik kredi kartı vermektedir. İnternet kanalları üzerinden başvuruşunuzu gerçekleştirerek bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi kartınızı adresinizden teslim alabilirsiniz.

QNB Finansbank Maltepe Şubesi Kodu

EFT ve havale işlemlerinde sık ihtiyaç duyulan şube kodu, para transferinin gerçekleşebilmesi açısından önemli bilgilerdir. Her banka şubesinin kendine ait bir şube kodu bulunmaktadır. QNB Finansbank banka kodu “111”, Maltepe şube kodu “916”dır. EFT nedir? nasıl gerçekleştirilir diye soracak olursanız ise iki farklı banka arasında gerçekleşen para transferine EFT denir. Havale işleminde aynı bankadan bankaya gönderim olduğu için hızlı gönderim gerçekleşmiş oluyor ama EFT farklı bankalar arasında gerçekleştiği için havaleye göre uzun sürede gerçekleşen bir işlemdir.

Finansbank genel müdürlüğü, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:215, 34394 4.Levent- Şişli/Şişli/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Finansbank genel müdürlüğüne 0 (212) 318 50 00 numaralı telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap