İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İhtiyaç Kredisi
  3. Passolig Kartı Olana Belgesiz Kredi

Passolig Kartı Olana Belgesiz Kredi

Futbol maçlarına gitmeniz için zorunlu olan Passolig karta sahip olanlar, Aktifbank aracılığıyla NKolay Kredi'den 30 bin liraya kadar nakit desteği alabilmekteler.

Passolig Kartı Olana Belgesiz Kredi
1

Türkiye’de bankaların yüksek faiz karşılığı kredi verdiği hepimizin bildiği bir husus. Bu bankalar arasında en fahiş ve acımasız faiz oranını ise Aktifbank almaktadır. Ancak bu bankanın da, kredi notu düşük olan bireylere kredi verdiği bilinmektedir. Hatta, belgesiz bir şekilde şubeye dahi gitmeden (ki zaten bankanın şubesi yok) kredinizi kullanabiliyorsunuz. Bankanın sunduğu fırsatlardan biri de Passolig kartı olana belgesiz kredi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Passolig Kartı Olana Belgesiz Kredi

Aktifbank’ın sunduğu bu hizmet, N Kolay markası üzerinden yürütülmektedir. NKolay Kredi başvurusu yapmak için Passolig kartı sahibi olmanız gerekmiyor. Ancak Passolig kartınız varsa işlemler daha hızlı sürüyor ve herhangi bir imza ile de uğraşmanıza gerek kalmıyor. böylece yedi gün yirmi dört saat boyunca kredi kullanımı yapabiliyorsunuz. Paranız da, bankada olan hesabınıza yatırılıyor.

Aktifbank N Kolay Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Hızlı bir şekilde kredi almak için NKolay Kredi internet sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sayfada ihtiyacınız olan kredi tutarını ve ödemek istediğiniz taksit sayısını seçerek başvuru talebinizi oluşturabilirsiniz. Passolig kart sahibi olanlar ise 30 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabiliyor. Eğer Aktifbank müşteri değilseniz, yine de NKolay kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Eğer Passolig kartınız bulunuyorsa krediniz onaylanırsa beş dakika içerisinde para, hesabınıza yatırılmaktadır.

NKolay Kredi Parası Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden başvurarak onaylanan kredinizin ücreti, eğer Aktifbank müşterisiyseniz bankada kayıtlı vadesiz hesabınıza yatırılmaktadır. Ancak müşteri değilseniz kurye tarafından size banka kartının gönderilmesini beklemek durumundasınız. Kartınız geldikten sonra paranız hesaba yatırılacaktır. Peki, para nasıl çekilecek? Bunun için PTT şubelerini kullanabilirsiniz. Ancak EFT ücreti ödeyerek Aktifbank’ın internet şubesinden diğer bankalardaki hesabınıza da para aktarımı yapabilirsiniz. Zira Aktifbank’ın ATM’sini hiçbir yerde bulamazsınız!

Aktifbank’ın kredi kullanırken sizden kredi tahsis ücreti de kesilecektir. Söz konusu kullandırım ücreti, toplam kredi tutarının binde beşi olarak belirlenmiştir. Yani 2000 TL’lik kredi kullanımınızda 10 TL’lik kesinti olacaktır. Bunun yanı sıra NKolay Kredi’de sigorta zorunluluğunuz bulunmaktadır. Ayrıca banka nezdinde en az üç, en fazla kırk sekiz aylık taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Son olarak da mezkûr kredi doğrultusunda en az 2 bin lira, en çok 30 bin lira kredi kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap