İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?
Trendlerdeki Yazı

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Denizbank kurtaran hesap ile banka içerisinde birçok özel ayrıcalığa sahip olabilrsiniz. Söz konusu ayrıcalıkları makalemizde anlattık.

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir ve Başvuru
2

İnsanların bazı zamanlarda nakit sıkıntısı çekmeleri muhtemel bir durumdur. Gün gelince çalışamayan ya da maaş ödemelerinde sıkıntı yaşayabilen insanlar nakit sıkıntısına girebilmektedirler. Bunun sonucunda kiradan faturalara birçok ödeme işlemlerinde sıkıntı yaşanmaktadır. Denizbank müşterilerini bu gibi durumlardan kurtarmak adına onlara Denizbank kurtaran hesap adında bir avantaj sağlamaktadır. Bu hesapla birlikte müşteriler nakit sıkıntısı çektikleri zaman Denizbank tarafından nakit para çekebilir ve bu çektikleri nakit düşük faiz oranlarıyla birlikte ve 12 taksite varan seçeneklerle ödeme imkanına sahip olurlar. Bu sayede müşteriler hem anlık nakit ihtiyaçlarını karşılamış olur hem de aynı zamanda çektikleri nakit kolaylıkla geri ödeme şansına sahip olurlar.

Makale İçeriği

Denizbank Kurtaran Hesap Özellikleri

Bu hesaba sahip olan müşteriler nakit sıkıntısı çektikleri anda bu sorunlarına kolaylıkla çözüm bulabilmektedirler. Çektikleri nakit parayı ödeme konusunda da hiçbir sorun yaşamamaktadırlar. Bunun dışında elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarını kurtaran hesabın bağı olduğu vadesiz hesaptan gerçekleştiren müşteriler faturalarını ödeme konusunda hiç bir zaman geç kalmazlar. En önemli özelliklerinden birisi ise. Bu hesabınızda faiz kullanıldığı gün kadar işler, kullanılmadığı gün müşteri tarafından herhangi bir ücret ödenmez.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvuru

İlk olarak hesap açmak isteyen müşteriler en yakın Denizbank şubesine giderek kolaylıkla başvuruda bulunabilmektedirler. Şubeye gitmek istemeyen müşteriler ise telefonlarının mesaj yazma bölümüne girerek “KURTARAN” yazıp boşluk bırakıp “T.C. kimlik numaranızı yazıp” 3280’e kısa mesaj olarak gönderip başvuruda bulunabilirler.

Bilindiği gibi DenizBank, geçtiğimiz dönemde Rus menşeli Sberbank tarafından Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) menşeli Emirates NBD’ye on dört milyar altı yüz milyon lira karşılığında satıldı. Bu satış rakamı, bir diğer ifadeyle üç milyar iki yüz milyon dolara denk gelmektedir. Sberbank’ın sattığı hisse miktarı ise %99,85 olarak kamuoyuna duyurulmuştu.

Esasen DenizBank, bu satıştan çok daha önceleri inovasyon açısından büyük bir sıçrama gerçekleştirmiş ve bu sıçrama ile birlikte Türk bankacılığında yeni bir soluk getirmişti. Umarız ki, BAE de bu inovasyon mantığına uygun hareket ederek, Türk ekonomisine daha iyi hizmet etmek için canla başla çalışırlar.

Yorum Yap

Yorum Yap