İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma
Trendlerdeki Yazı

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Yapı Kredi müşteri temsilcisine en hızlı ve kolay bağlanmanın yolunu anlattığımız bu haberde, siz de adımları takip ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Türkiye’de, gelişen teknoloji ile birlikte bankalar da müşteri hizmetleri ve çağrı merkezlerinin altyapılarını yenilemiş, birçok yönden teknoloji ile uyumlu hâle getirmiştir. Fakat bu noktada “üçü – beşi tuşlamaktan” müşteri temsilcisine bağlanma konusunda yaşadığımız zorluk da artmıştır. Çağrı merkezine ulaşmakta zorluk yaşadığımız bankalar arasında önde gelenlerinden biri de hiç şüphesiz Yapı Kredi Bankası’dır. Bu haberimizde Yapı Kredi müşteri temsilcisine direkt bağlanma konusunda ne yapmanız gerektiğini belirteceğiz.

Makale İçeriği

Yapı Kredi Bankası

1944 senesinde faaliyete başlayan Yapı Kredi Bankası, Hizmette Sınır Yoktur mottosuyla aralıksız olarak hizmet vermektedir. Çukurova Holding bünyesinde faaliyet gösterirken, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) olan borçlarından ötürü Koç Holding tarafından yüzde elli bir oranında hissesi satın alınan Yapı Kredi Bankası, günümüzde ülkenin en büyük dördüncü özel bankasıdır. Hâli hazırda 865 adet şubesi ve 4300’den fazla ATM’si (bankamatik) bulunan Yapı Kredi’de müşteri hizmetlerine bağlanmak için şu numaraları kullanabilirsiniz:

  • 0850 222 0444
  • 444 0 444

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

7 gün 24 saat hizmet veren Yapı Kredi Çağrı Merkezi, telefon bankacılığı ile birçok bankacılık hizmetini size sunmaktadır. Telefon numarasını çevirdikten sonra, günün hangi zaman dilimindeyseniz günaydın,iyi akşamlar gibi karşılama mesajları ile hizmet almaya başlıyorsunuz. Bu noktadan sonra sesli yanıt sistemi size zor anlar yaşatıp, istediğiniz kanlı canlı bir müşteri temsilcisine bağlanmakta zorlanabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan aramanız yararınıza olacaktır. Eğer farklı bir numaradan arama yaparsanız, sesli yanıt sistemine Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ya da kredi kartı veya banka kartı numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Sesli yanıt sistemini atlayarak müşteri temsilcisine hızlı şekilde bağlanmak için iki alternatif yol bulunmaktadır.

Birinci yöntem; kimlik doğrulama işlemini geçtikten sonra önce 1 rakamını tuşlayarak Kredi Kartı İşlemleri menüsüne girmek ve ardından alt menüde de 0 rakamını tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanmaktır.

İkinci yöntem; kimlik doğrulama işlemini geçtikten sonra önce 2 rakamını tuşlayarak Bankacılık İşlemleri menüsüne girmek ve ardından alt menüde de 0 rakamını tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanmaktır.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine direkt (doğrudan) bağlanabilmek için en hızlı yöntem olarak yukarıda saydıklarımızı gösterebiliriz. Bu süreçte, müşteri temsilcisine ortalama dört dakika içerisinde bağlanmanız gerekmektedir.

buy visio professional 2016

Yorum Yap

Yorum Yap