1. Ana Sayfa
 2. İhtiyaç Kredisi
 3. CepteTEB En Uygun İhtiyaç Kredisi
Trendlerdeki Yazı

CepteTEB En Uygun İhtiyaç Kredisi

CepteTEB en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları ile 30 bin liraya kadar eşit taksitler hâlinde nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

CepteTEB En Uygun İhtiyaç Kredisi
1

Serbest piyasa ekonomisi içerisinde paraya ihtiyacınız olduğu anda birçok bankadan acil nakit desteği talep edebilirsiniz. Bu bankaların başında da CepteTEB En Uygun İhtiyaç Kredisi avantajı gelmektedir. Zira TEB, eski bir banka olmasının yanı sıra kimi zaman uygun faiz oranları ile işinize yarayacak en ideal krediyi vermektedir. Dolayısıyla TEB kredi seçenekleri, optimum vade sayısı ile düşük faiz oranı vermektedir.

En Uygun TEB Kredisi

İnternetin gerçek bilgiden ziyade tonlarca yanıltıcı bilgi ile de dolduğunu söylemek yanlış olmaz. Hele bankacılık gibi oldukça değişken dinamiklere sahip bir sektör hakkında en ayrıntılı ve doğru bilgiyi, sadece bankaların resmî internet sitelerinden alırsınız. Dolayısıyla CepteTEB kredi hesaplama için yine TEB’in resmî sitesini incelemenizde fayda bulunmaktadır. Bu şekilde en uygun kredi faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bankanın vermiş olduğu hesaplama tablosunda kredinizle alâkalı şu bilgilere de rastlarsınız:

 1. Kullanacağınız toplam kredi tutarı
 2. Ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı
 3. Toplam faizli tutar
 4. Faiz oranı
 5. Hayat sigortası
 6. Kredi tahsis ücreti gibi unsurlar ekranda görülecektir.

CepteTEB Krediye Başvuru Yapma

Son yılların en ideal bankası olarak yorumlanan TEB’in dijital bankacılık versiyonu CepteTEB’den en uygun kredi çekmek için herhangi bir komisyon bedeli ödemeniz gerekmiyor. Bu anlamda banka, sizden kredi tahsis ücreti de kesmiyor. Peki, CepteTEB krediye nasıl başvuru yapacağız? Bunun için birçok kanal mevcut. Biz, hepsini tek tek size sunacağız.

 • T.C. Kimlik numaranızı 4466’ya SMS göndererek
 • TEB banka şubelerini ziyaret ederek
 • CepteTEB mobil bankacılık ya da internet bankacılık kanalları ile
 • TEB’in resmî internet sitesi aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

CepteTEB Kredi Özellikleri

TEB, CepteTEB kredisi ile birçok avantaj sağlamaktadır. Bu anlamda hiç şubeye gitmeden 1.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca banka, 3 aydan 60 aya kadar değişen vade sayısı ayarlayabiliyor. Kredinin faiz oranı ise vade sayısına göre farklılaşmaktadır. Bunun dışında hayat sigortası primi de muhtelif ögelere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca CepteTEB İhtiyaç Kredisi’ne başvuru yapabilmek için 18 ile 65 yaş aralığında olmanız gerekmektedir. Alınan krediler, eşit taksitler hâlinde geri ödenmektedir. TEB, sizden herhangi bir kefil ya da teminat da istemiyor.

CepteTEB İhtiyaç Kredisi Ücretleri

Banka, güncel olarak aşağıdaki şekilde bir ücret politikası belirlemiştir. Bu oranları, bankanın sitesinde yer alan CepteTEB İhtiyaç Kredisi sayfasından kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Masraf Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Açıklama Güncelleme Tarihi
4-48 Ay Aylık Akdi Faiz Oranı – TL %2.15 10.05.2019
3 Ay Aylık Akdi Faiz Oranı – TL %1.99 10.05.2019
49-60 Ay Aylık Akdi Faiz Oranı – TL %2.60 10.05.2019
Kredi Tahsis Ücreti 0 TL 0 TL Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. 20.01.2015
Sigorta Masrafları 282.43 TL Sigorta primi 5.000 TL ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi için hesaplanmış olup, 3 yıllık toplam prim tutarını yansıtmaktadır. 10.05.2019
Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı %44.5821 5.000 TL ve 60 ay vadeli kredi için Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına kredi tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. 10.05.2019

CepteTEB Kredi Hesaplama

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi bankadan kredi hesaplaması yapmak için resmî internet sitenizi kullanabilirsiniz. Bu anlamda seçtiğiniz kredinin en uygun ihtiyaç kredisi olduğunu da unutmayın. Bildiğiniz gibi CepteTEB, bankanın dijital bir uygulamasıdır. Bu nispetle masrafları az olduğundan, kredi faiz oranı da düşük kalmaktadır.

Önerilen Yazı
En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Avatar
  4 sene önce

  teminatli kredi varmi sizin bankada neler gerekiyor

  • Bank Kredisi

   Merhabalar,

   Konu hakkında en yakın TEB şubesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz. Veyahut 0850 200 0666 numaralı çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir